سلامتی

چطوری چال گونه ایجاد کنم ؟

دیمپل‌ پلاستی (عمل جراحی چال گونه)

جای سؤالی نیست که وجود چال گونه تبدیل به یک ویژگی غبطه‌ برانگیز شده‌ که معمولا با جذابیت در ارتباط است. اکنون راهی به‌نام دیمپل‌ پلاستی وجود دارد تا چال‌ گونه‌ای که همیشه می‌خواستید را، داشته باشید.

نتایج طبیعی و محافظه‌ کارانه‌ بدست‌ می‌آورد که گویی در تمام طول زندگی خود چال‌گونه داشته‌اید.

دیمپل‌ پلاستی

جذابیت چهره خود را با جراحی چال‌ گونه افزایش دهید

چهره شما می‌تواند با ایجاد چال ‌گونه‌های ظریف و با ظاهری طبیعی، به‌طور ماهرانه‌ای بهتر شود. چال‌ گونه نشانگر جوانی و پاکی است که هر دو از ویژگی‌هایی بارز جذابیت هستند. اگر چال ‌گونه را می‌پسندید و تمایل دارید که این ویژگی را داشته باشید، می‌توانید با یک عمل ساده توسط جراح فوق تخصص پلاستیک، آن را بدست آورید.

دیمپل‌پلاستی چگونه انجام می‌شود

دکتر برای عمل دیمپل‌ پلاستی ، ابتدا محل طبیعی چال‌گونه را روی گونه تعیین می‌کند.

این کار معمولا با کشیدن یک خط فرضی از گوشه دهان به لاله گوش و کشیدن خط دیگری به صورت عمودی از گوشه چشم، انجام می‌گیرد.

چال حدودا در محل تلاقی این خطوط قرار می‌گیرد. البته بیمار اگر خواست، می‌تواند محل آن را کمی تغییر دهد. فوق تخصص جراحی پلاستیک در جراحی چال ‌گونه در بورلی‌هیلز، برشی بسیار کوچک درون گونه می‌دهد و سپس بخیه‌ای برای محکم‌کردن چال در جایش، می‌زند. بخیه طی چند هفته‌ جذب می‌شود. دیمپل‌ پلاستی یک عمل سرپایی کوتاه است که معمولا فقط 30 دقیقه به طول می‌انجامد. این عمل به بی‌حسی موضعی نیاز دارد و بیماران، روز بعد می‌توانند فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرند.

روند بهبودی

در چند هفته اول پس از دیمپل‌ پلاستی، چال‌ گونه بدون لبخند بیمار، مشخص است. با ادامه روند بهبود، چال‌گونه به حالت عادی درآمده و تنها در موقع لبخند، ظاهر می‌شود.

چال گونه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا